fbpx

Būkite saugūs ir gamtai paslaugūs

Lowe Alpine pirkinių krepšys

Rūpinamės jūsų ir mūsų saugumu ir patariame į parduotuves eiti su savo pirkinių maišu. Maisto prekių parduotuvės išlieka viena iš tų vietų, kur šiuo metu apsilanko daugiausia žmonių ir kur daugiausia liečiamų paviršių. Tikime, kad parduotuvių darbuotojai daro viską, kad juos dezinfekuotų, tačiau apsipirkdami su savo pirkinių krepšiais ir kuo mažiau naudodami parduotuvėse esančius plastikinius krepšelius ir vežimėlius, palengviname jų darbą, taip pat saugodami save ir kitus. Be to, turėdami savo krepšį, mažiname naudojamo plastiko kiekį ir taip prisidedame prie aplinkos tausojimo.

Pirkinių krepšys Lowe Alpine

Pirkinių krepšys Lowe Alpine Bag for Life

Žinome, kad tokie pirkinių krepšiai turi būti talpūs, patogūs ir patvarūs, todėl siūlome „Lowe Alpine“ krepšius „Bag for Life“. Kaip sufleruoja jau ir pats pavadinimas, krepšiai skirti naudoti ilgą laiką. Krepšių patvarumo paslaptis – jie pagaminti iš tų pačių audinių kaip ir turistinės „Lowe Alpine“ kuprinės, nepralenkiamos savo kokybe, ilgaamžiškumu ir patikimumu. Gamintojui tai puiki proga panaudoti audinių likučius, o jums – prisidėti prie aplinkos tausojimo ir tapti itin patvaraus, ilgalaikio naudojimo gaminio savininku. Talpūs krepšiai gali būti įvairiausių spalvų, jų pasirinkimas priklauso nuo tuo metu turimų audinių atraižų. 

Būkite atsakingi  ir saugesni – nešiokitės savo pirkinių krepšį, mažinkite kontaktą su dažnai liečiamais paviršiais, suteikite audiniams antrąjį gyvenimą ir prisidėkite prie aplinkos tausojimo!

Beje, dabar visi perkantys „Deuter“ arba „Lowe Alpine“ kuprinę, tokį krepšį gaus dovanų!