fbpx

KALĖDINIŲ dovanų idėjos

Geriausia dovana ta, kuri nustebina. O dvi dovanos – dar geriau už vieną. Šiemet siūlome pradžiuginti Kalėdų Senelio belaukiančius dovana, įteikiama kitoje dovanoje. Ir nepamirškite jų pagardinti saldainiais! Mūsų dvigubų dovanų idėjos čia:

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#1

Ryškiaspalvė „Kanken“ kuprinė – tiems, kurie koja kojon žengia su mada ir nori būti matomi. Patogi nugara, vienas didelis skyrius, apgalvota talpa – ir jau jūs pasiruošę lėkti į miestą ar mokyklą. O prie jos ir jos viduje labai dera įvairių spalvų kaklaskarė „Buff“, jaukiai šildanti žiemą ir sauganti nuo saulės vasarą. Lengva, laidi orui ir greitai džiūstanti, todėl tinka ne tik kasdienai, bet ir sportuojant.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#2

Mažuosius pradžiuginkite praktiška dovana, kuri patiks ir jums, ir jiems. Žaismingos ir spalvingos „Deuter“ kuprinės su atšvaitinėmis juostelėmis, patogiomis petnešomis ir krūtinės dirželiu užtikrins, kad mažieji noriai jas nešios. Papildoma dovana – mini prožektorius, lengvai tvirtinamas prie aprangos ar kuprinės ir šviečiantis keliomis spalvomis, kad vaikas būtų saugesnis ir geriau matomas tamsoje.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#3

Pačiems mažiausiems patiks gyvūnų ir animacinių personažų kuprinės – nuo dinozauro iki Knysliuko. Galima rinktis tarp 1–3 metų vaikams skirtų 1,5–2 litrų talpos kuprinių, ar didesnių, 6 litrų talpos kuprinių, skirtų šiek tiek vyresniems. Nepamirškite dovanos-siurprizo ir viduje, be saldainių, įdėkite spalvomis maloniai akį traukiančią „Littlelife“ gertuvę, dekoruotą linksmais piešiniais, su atverčiamu dangteliu ir integruotu šiaudeliu, kad mažajam būtų patogu gerti.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#4

Dar viena puiki dovana žiemą – vaikiškas termosas, išlaikantis šilumą iki 12 valandų, kad mėgstama arbata galėtumėte šildytis visą dieną. Firma „Laken“ pasirūpino minkštu ir vaikams patraukliu termoso apvalkalu su rankenėle, pats termosas itin sandarus, be kenksmingų medžiagų, neleidžiantis įsigerti kvapams. Atsukamas termosas – gera slėptuvė ir pakuotė įvairioms dovanoms siurprizams: nuo saldumynų iki žaislų.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#5

Keliaujantiems padovanokite lengvą ir talpią pakabinamą „Deuter“ kosmetinę su tinklinėmis kišenėmis. Jos viduje tilps nemažai siurprizų, bet jei nenorite nukrypti nuo kelionių temos, siūlome patvarių silikoninių, rankinio bagažo reikalavimus atitinkančių buteliukų rinkinį.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#6

Tiems, kurie jau galvoja apie vasarą, stovyklavimą, miegojimą ir poilsį gamtoje, o gal net ruošiasi pabėgti nuo žiemos ten, kur šilta, puikiai tiks spalvingas hamakas lengvas, atsparaus ir patvaraus audinio, garantuojantis patogų poilsį bet kur, kur yra medžių. Į vidų galite įdėti „Petzl“ galvos žibintą ar kitą prožektorių – nepakeičiamą reikmenį stovyklaujant gamtoje, kad sutemus nepritrūktų apšvietimo, o rankos būtų laisvos. O jei tokį jau turi, padovanokite žibinto dėklą, kuris pasitarnaus dar ir kaip šviesą sklaidantis pakabinamas žibintas.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#7

Kai reikia papildomos talpos keliaujant, geriausias sprendimas – susipakuojanti kuprinė. Siūlome 22 litrų „Lowe Alpine Stuff It“, sveriančią tik 180 g ir susipakuojančią į savo vidinę kišenę. O jos šoninėje kišenėje ar viduje puikiai tilps dar viena dovana – „Laken“ gertuvė, ypač patogi keliaujant ir galvojant apie aplinką – juk taip nereikės pirkti plastikinių vandens butelių.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#8

Jei ieškote ko nors lengvesnio, bet taip pat veiksmingo kaip termosas, dovanokite termo gertuvę arba termo butelį „Laken“. Karštį išlaiko iki 8 valandų, iš nerūdijančio plieno, neleidžia įsigerti kvapams. Užsukamas plačiu dangčiu, todėl viduje tilps daug siurprizinių dovanų. Kad ir šiltukų „Thermopad“, tęsiant šiltų žieminių dovanų temą. Šiltukai gali būti rankoms, dedami į pirštines, visai ar pusei pėdos, dedami į batus. Veiksmingi nuo 5 iki 12 val. ir itin naudingi temperatūrai nukritus žemiau nulio.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#9

Piniginė jau nuo seno žinoma kaip gera dovana. O ši piniginė „Lifeventure“ dar ir puikiai tinka keliaujant – joje tilps viskas nuo monetų, iki kelionės bilietų, ji turi RFiD apsaugą nuo elektroninių vagysčių ir yra atspari drėgmei. Tai taip pat puiki pakuotė „Lukla“ dovanų čekiui, kurio sumą nustatote jūs, o išsirenka tas, kuriam galbūt sudėtinga išrinkti konkrečią dovaną.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#10

Kaipgi žiemą be šiltos kepurės ir dar šiltesnių pirštinių? Supakuokite vienas į kitą ir padarykite staigmeną tiems, kurie žiemą ypač bijo šalčio. Kepurė su bumbulu visada atrodo stilingiau, o baltas pirštines galima pakeisti į kokias nors kitas, kurių turime nemažą asortimentą.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#11

Tiems, kurie net ir žiemą mėgsta būti lauke, o gal net išsiruošia į naktinį žygį, labai tiks šiltos, lengvos ir itin malonios dėvėti kumštinės pirštinės „Marmot Aspendell“, savyje talpinančios „Nebo“ prožektorių, neleisiantį jums pamesti tako tamsoje.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#12

Pažengusiems stovyklautojams, kurie nori namų komforto gamtoje ir šventinio gėrimo ne iš puodelių, galime pasiūlyti itin lengvas plastikines taures, kurios savo išvaizda ir matmenimis atrodo kaip stiklinės. Švęskite šventes tinkamai, nors ir būdami gamtoje. Šiam atvejui, kaip, be abejo, ir daug kitų, pravers „Opinel Nr. 10“ (ar kitas) peiliukas sūriui su vyno butelio atidarytuvu. Iš nerūdijančio plieno, su buko rankena, apsauginiu žiedu ir ilgamečių gamybos tradicijų palikimu, kad tarnautų ilgai ir nepamainomai.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#13

Dar vienas turistų ir stovyklautojų džiugesys – šilumą saugantis, kvapų nesugeriantis lengvas turistinis puodelis su dangteliu, kurio viduje patogiausio kišeninio dydžio peilis „Opinel Nr. 8“, dekoruota rankena, kurios piešinį galite rinktis iš įvairių variantų.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#14

Vienas patogiausių plačiaburnių termosų maistui – „Lifeventure. Su dviem puodeliais, rankenėle ir iki 8 h išlaikoma šiluma. Dovanų-siurprizų, kurias galima dėti į vidų, galimybės neribotos. Siūlome per daug nenukrypti nuo stovyklavimo, piknikų ir išvykų ir pridėti valgymo įrankių ar suspaudžiamą puodelį.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#15

Tiems, kurie mėgsta keliauti net ir sėdėdami ant sofos, siūlome padovanoti kelionių knygų – apie Himalajus, Afriką, Aziją… Jei jau buvo, keliaus prisiminimais ir galės juos palyginti, jei ne, gaus puikią progą ten nukeliauti vaizdais ir mintimis. Dar geriau, jei knyga bus dovana-siurprizas ir ją „supakuosite“ į kokią nors praktišką miesto kuprinę, kad ir šių metų naujieną, stilingąją ir kitokią „Deuter Vista Spot“.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#16

Negalime nepasiūlyti dovanos idėjos laipiojimo sporto entuziastams. Jei turite tokių tarp draugų, jie tikrai bus dėkingi už magnezijos maišelį, o jei dar pridėsite magnezijos ar apsauginę pirštų juostą, būsite to draugo favoritas visus metus.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#17

Kompaktiškiau ir lengviau keliauti mėgstantiems puikiai tiks ši mažesnio formato piniginė „Lifeventure RFID Compact“, kuri tai pat saugo nuo informacijos nuskaitymo, turi skyrius kortelėms, pinigams ir monetoms (galite pasirinkti ir bet kurią kitą piniginę ). O jos viduje, norėdami nustebinti, galite įdėti daugiafunkcinę kortelę „True Utility Cardsmart“, kurioje telpa net 30 skirtingų įrankių.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#18

Dar vienas būdas pradžiuginti tą, kuriam galbūt sunku išrinkti dovaną, yra padovanoti universalią kuprinę „Lowe Alpine Edge 22“. Ji tiek savo talpa, tiek konstrukcija tiks ir dienos žygiams, ir miestui ar pramogoms. Jei norite dar labiau nustebinti, į vidų galite patalpinti kokybiškų peilių „Opinel Nomad Cooking Set“ ar kitą „Opinel“ rinkinį, kurį įvertins bet koks save gerbiantis keliautojas su kuprine, vertinantis kokybę ir skaniai paruoštą maistą.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#19

Sukate saug galvą dėl pakuotės – kas gali būti geriau už pakavimo maišelį, kurį apdovanotasis lengvai panaudos kraudamasis daiktus į kuprinę ar lagaminą, ir nereikės išmesti begalės popieriaus ar dovanų maišelių. O viduje puikiai tiks visų žygeivių mėgstamos ir mūsų pačių daugelyje žygių išbandytos „Lorpen“ kojinės, gerai priglundančios, garinančios drėgmę, „kvėpuojančios“ ir leisiančios nueiti daug kilometrų be jokių nuospaudų.

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

#20

Viena populiariausių, praktiškiausių ir niekada nepabostančių dovanų – kompaktiški, greitai džiūstantys kelioniniai rankšluoščiai. Tiesiog būtini tiems, kas save vadina mėgstančiais keliauti, nes išmoko, kaip taupyti svorį ir vietą kuprinėje. O jei reikia rankšluostį originaliai supakuoti – pasirinkite piniginę ant juosmens. Geriausias sprendimas visada turėti svarbiausius daiktus po ranka, arti savęs, o svarbiausia saugiai.

#21

Kalėdinės dovanos - Lukla.lt

Kadangi patys esame ištikimi kavos, ir ne bet kokios, o pačios geriausios, gerbėjai, negalėjome nepasiūlyti dovanos, kurią patys apsidžiaugtume gavę. Kad neliktumėte be kavos iškeliavę kur nors toliau nuo civilizacijos, jums reikės 1 arbatinuko 500 ml vandens užvirti, 1 pakelio pačioje pakuotėje plikomos rūšinės kavos, 6 minutes palaukti ir poros termo puodelių, kad šviežia šilta kava galėtumėte mėgautis kuo ilgiau, kad ir kokia žvarba siaustų.

#22

Turite artimųjų, kurie nebijo žiemos bei jos šalčių ir į lauką lekia taip lyg būtų vasara? Gal bėgioti, gal su šuniu į mišką, o gal rytais pėsčiomis į darbą ar mokyklą? Padovanokite jiems batų apkaustus, kad net ir slidžiausią dieną, jie galėtų saugiai ir aktyviai judėti lauke. Yra ir vaikams, ir suaugusiems. O erdvus kelioninis batų dėklas puikiai tiks kaip pakuotė, į kurią keliaujant tilps ir batai, ir apkaustai.

#23

Ar kada pagalvojote, kaip atrodytų iškilmingas stovyklautojo svajonių stalas? Turbūt maždaug taip, tik, aišku, su neapsakomai gražiu, nei nuotraukomis, nei žodžiais neatkartojamu gamtos vaizdu (dėl to, tokio ir nedėjome). Aukščiausios kokybės išlengvinti titaniniai ir kitokie įrankiai, suspaudžiami silikoniniai indai, kelioninė prieskoninė, kelioninės taurės, atrodančios kaip tikros, bet anaiptol netrapios, bet kokiomis oro sąlygomis uždegami degtukai, lengviausias ir kompaktiškiausias rankšluostukas, puikiai tinkantis drėgmę sugerti ir koks vienas kitas baltyminis batonėlis, būtinas kuprinėje jei pritrūktų energijos. Nustebinkite savo artimą stovyklautoją ir padengkite jam tokį šventinį stalą.

#24

Visiems turistautojams gamtoje reikalinga tokia dovana – patvarus ir lengvas turistinis puodas, kurioje viduje viskas, ko reikia gaminant maistą gamtoje – nuo dujų, viryklės iki sušaldyto ir išdžiovinto kelioninio maisto, kurio tiek įvairiausių skonių ir variantų, kad nespės pabosti net stovyklaujant ištisas savaites!