fbpx

Apžvalga: Naujoji „Marmot“ kolekcija – ryškiaspalvė ir funkcionali

Turizmo prekės Lukla

Ryšku, spalvinga, marga, raštuota ir be galo gražu pažiūrėti? Ne, ne, tai ne Velykinis margutis ar grafitis ant šviežiai nudažytos namo sienos. Tai nauja „Marmot“ pavasario-vasaros kolekcija. Velykų zuikučiai pasistengė, kad ją gautumėm dar iki švenčių, todėl jau spėjom išsibandyti, išsimatuoti, kai ką nusižiūrėti, bet labiausiai norime su jumis pasidalinti. Taigi likit prie ekranų ir pažvelkite iš arčiau.

Naujoji „Marmot“ kolekcija – jauskitės patogiai ir gamtoje, ir mieste

Spalvos

Gamtos platybėse – neaprėpiama spalvų gausa ir nenuostabu, kad įkvėpimas naujiems atspalviams ateina būtent iš ten. Ir jei spalvos kada nors visgi imtų kartotis, tai jų angliškų pavadinimų gausai ir originalumui galo nematyti. Pavasario kolekcijoje vyrauja žalios ir geltonos spalvų atspalviai – turbūt akivaizdžiau pavasarį ir būt negali – išlindo saulė ir viskas sužaliavo. 

Kas mėgsta žalią spalvą, gali nuo galvos iki kojų pasipuošti jos atspalviais – botanikos sodo spalvos tamprėmis ir skrybėle, džiunglių gelmių marškinėliais, jūrų dumblių spalvos džemperiu ar kelnėmis, krokodilo spalvos striuke

Norite išsiskirti ir būti dar labiau matomi, nepabijokite geltonų ir oranžinių atspalvių – gintarinių ar saulėtųjų marškinėlių, viskio spalvos kelnių ar striukės.

Švelnesnių pastelinių spalvų gerbėjams patiks mandarino ūkanos marškinėliai ar mėnulio spindulių marškiniai

Apsauga nuo drėgmės

Šis pavasaris prasidėjo neįprastai ir kiek liūdnai, tačiau gera žinia ta, kad gamta valosi, ozonas sveiksta, todėl ir lietaus turėtų būti. Kad jis netrukdytų jums pramogauti nei mieste, nei žygiuose, „Marmot“ paruošė visą seriją striukių, gerai saugančių nuo įvairiausio lietaus. 

Miesto striukės

Miesto gerbėjai įvertins stilingas ir funkcionalias „Commuter Parka“ ir „Essential“ striukes (skirtas moterims, ilgesnes) bei „Hudson“ ir „Prescott“ (skirtas vyrams). Tiek „Commuter“, tiek „Hudson“ turi dviejų sluoksnių „Marmot Membrain“ membraną, puikiai apsaugančią nuo vėjo ir lietaus, tinka sluoksniuoti su kitais drabužiais ir dėvėti šiek tiek vėsesniu oru. „Essential“ ir „Prescott“ striukės, pagamintos taikant išlengvintą „Gore-Tex Paclite“ technologiją, yra beveik dvigubai lengvesnės už jau minėtus „Commuter“ ir „Hudson“ modelius, tačiau būdamos laidesnės orui, labiau tinka šiltesniam orui ir lietui.

Lengva ir ilga moteriška striukė nuo lietaus „Essential“

Žygių striukės

Žinome, nepamiršome ir žygiuojančiųjų. Paprastiems žygiams Lietuvos miškais ar pakrante, pasivažinėjimams dviračiu, kuo puikiausiai tiks jau klasika tapusios, į savo kišenę susivyniojančios „Precip“ striukės. Dabar visada gaminamos iš perdirbto audinio, taip mažinant poveikį aplinkai, ir, aišku, atnaujintų spalvų.

Šturminės striukės

Jei susiruošėte į sudėtingesnį žygį kažkur aukščiau, kalvočiau ar ilgiau, nepamirškite ir ilgiau apsaugą nuo drėgmės – tiek lietaus, tiek prakaito – garantuojančios striukės „Marmot Evodry Clouds Rest“, su trisluoksniu, keliautojų ir laiko patikrintu „Marmot Membrain Eco“ audiniu. Išsiruošusiems dar aukščiau, kur lyja daugiau ir stipriau, siūlome šturminę striukę „Huntley“, sukurtą su pačia rimčiausia ir pačiausia – trisluoksne „Gore-Tex“ technologija, užtikrinančia geriausius laidumo orui ir atsparumo vandeniui bei vėjui rodiklius.

Kelnės nuo lietaus

Nors prognozės ir sakytų kitaip, išėję į ilgesnį žygį, nepamirškite kelnių nuo lietaus. Čia jau nieko nauja, tiesiog klasikinis visų išbandytas ir patikrintas kelnių „Precip“ modelis. 

Šturminė striukė „EvoDry Clouds Rest“ iš perdirbto nailono ir su trisluoksne membrana – puiki apsauga nuo lietaus ir vėjo

Džemperis

Dar viena pavasario naujovė – flisinis džemperis „Pisgah“, kuris ne tik švelnus, jaukus ir mielas, kaip ir priklauso flisiniam audiniui, bet ir apsaugotas nuo drėgmės. Taip, taip, jo paviršius impregnuotas DWR technologija, suteikiančia audiniui vandens atstūmimo savybių – taip vandens lašai nuteka audinio paviršiumi į jį nesusigerdami. Tokia technologija dažnai taikoma impregnuojant kelioninių kelnių ir kuprinių paviršius, o dabar į impregnuotųjų lygą įstojo ir džemperis.

Apsauga nuo saulės

Užteks apie lietų ir darganas, geriau pasvajokime apie tai, kaip bus šilta. Ir pasiruoškime – saulė ne tik maloniai šildo, bet kartais ir raudonai bei pavojingai degina.

Kepurės

Žinoma, svarbiausia nuo perkaitimo apsaugoti galvą. Miestui ar trumpoms išvykoms galima rinktis stilingą, gerai orą praleidžiančią kepuraitę su snapeliu ir didesniu ar mažesniu logotipu – „Marmot Trucker“ arba „Marmot Laser‘s Cap“. Tačiau išsiruošus į ilgesnę ir tolimesnę kelionę, ypač kur saulė gali būti piktesnė, snapelio ir netgi brylių neužteks – reikia, kad audinys turėtų filtrą, sulaikantį ultravioletinius spindulius. „Marmot“ siūlomos skrybėlės („Shade“ ir „Breeze“) būtent tokios – pakankamai plačiais kraštais ir su UPF 50 filtru.

„Marmot Trucker“ – kas sakė, kad sportinė kepuraitė negali būti stilinga?

Marškinėliai

Kokia vasara be lengvų, drėgmę garinančių ir greitai džiūstančių, fizinei veiklai puikiai tinkančių marškinėlių trumpomis ar ilgomis rankovėmis? Atsinaujino jau anksčiau išmėgintų moteriškų marškinėlių „Crystal“ spalvos ir dizainas, tačiau patogumo ir funkcionalumo charakteristikos išliko tos pačios. Jei norite dar lengvesnio marškinėlių varianto – rinkitės moteriškus „Aura“ ar iš vyriškų „Windridge“ ar „Conveyor“. Visi vasarai skirti marškinėliai turi UPF 50 apsaugą nuo ultravioletinių spindulių, puikiai tinka sportuoti ir yra tokie patogūs, kad tampa madingi ir mieste.

Marškiniai

Be marškinėlių, išsiilgusiems įdomesnio stiliaus, „Marmot“ šį pavasarį siūlo trumparankovius vyriškus marškinius, kurių didžiausias privalumas – tinkamumas ir miesto pramogoms, ir leistis į žygį gamtoje. Lengvi, funkcionalūs marškiniai pasižymi išskirtine „AirExchange“ technologija, užtikrinančia puikų laidumą orui, kad nesukaistumėte, ir UPF 25 filtrą, apsaugantį nuo saulės spindulių poveikio. Klasikinio stiliaus gerbėjams patiks vienspalviai „Aerobora“ marškiniai, o žaismingesniam ir valiūkiškesniam skoniui – „Syrocco“ su stovyklavimo motyvų paveikslėliais.

Sunku rasti smagesnį drabužį už marškinius su stovyklavimo motyvais

Susiruošus į gamtą

Jei įkvėpimo spalvoms, dizainui ir gyvenimui semiamės iš gamtos, į ją ir keliauti reikia kuo dažniau. O nukeliavus, nepatingėti ilgiau pabūti. O kad tas pabuvimas būtų patogesnis, „Marmot“ siūlo miegmaišių, pagalvėlių ir palapinių – semkitės idėjų kiek telpa.

Miegmaišiai

Tarp miegmaišių labai praktiška naujiena – „Yolla Bolly“, kurio užtrauktukas atsisega per visą perimetrą ir miegmaišis virsta antklode. Daugelis stovyklaudami apie tai pasvajodavome, o dabar tai – realybė. Be to, miegmaišis šiltas (moterys šiltai miega ir nesiskundžia iki 0°C, vyrai – iki -6°C), su impregnuotų pūkų užpildu, sveria kilogramą ir dar turi silikono juosteles apačioje, kad neslidinėtų ant kilimėlio. Visiškas gėris!

„Yolla Bolly“ galima naudoti kaip miegmaišį ir kaip antklodę

Norite ko nors paprastesnio ir be pūkų? Vėl turime visą seriją vasaros stovyklavimui, festivaliams, baidarių žygiams tinkančių „Nanowave“ serijos miegmaišių – skirtingų spalvų ir temperatūrų ir už patrauklią kainą.

Pagalvėlės

Koks patogumas be gero miego, o koks miegas be patogios pagalvės? Nuo lengviausios 40 g sveriančios „Strato“, minkštos ir švelnios „Nimbus“ (60 g) iki patvarios ir savo užvalkaliuką turinčios „Cumulus“ (140 g). Kiekvienam pagal savus kriterijus – svorį, audinį ir dydį!

Palapinės

Galiausiai liko apžvelgti jūsų vasaros namus už namų ribų – palapinę „Limelight“. Lengvai pastatoma, aiškios struktūros, su vandeniui atspariu uždangalu ir pridedamu paklotu, daugiau erdvės miegoti ir atsisėsti, plačiomis pagrindinėmis durimis ir pora prieangių – kaip sako anglai „no-nonsense“ – jokių nesąmonių, o tik tai, kas reikalinga.

Jūsų antrieji namai vasarą – erdvi ir patogi palapinė „Limelight“

Dabar, kaip niekad anksčiau, turime laiko pasiruošti vasarai ir vasarai gamtoje, ko tikrai norėsis po tiek laiko, praleisto namuose. Taigi, kad vasarėlė neužkluptų mūsų netikėtai, žiūrim, renkamės, ruošiamės ir puošiamės. Visas „Marmot“ pavasario ir vasaros naujienas rasite čia: https://www.lukla.lt/marmot-pavasario-vasaros-kolekcija.